Bu internet sitesi markalardan bağımsız özel servis hizmeti sunmaktadır. Yetkili servis değildir.
Markadan Bağımsız Özel Servis29 Temmuz 2026Palu/Elazığ
Özel Teknik Servis Hizmeti

Palu Silverline Servisi

0 850 307 34 38

Palu Silverline Servisi İletişim Bilgileri

📱 Palu Silverline Servisi Telefonu0 850 307 34 38
🛠️ Servis TipiÖzel Servis | Yetkili servis değildir. Garantisi bitmiş cihazlara hizmet vermektedir.
🌍 Palu Silverline Servisi AdresiPalu/Elazığ
⌛ Ortalama Servis Süresi60 dakika
⏰ Çalışma Saatleri09:00–20:00
Servis Yorumu★★★★★5.0 (✅ 159 Değerlendirme)
📅 Güncellenme Tarihi29.07.2026
Palu Silverline Servisi olarak Palu/Elazığ bölgesinde Palu Silverline cihazları için markadan bağımsız özel teknik servis hizmeti sunulmaktadır. Palu genelinde Palu Beyaz Eşya Servisi sayfasından tüm teknik servis hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Palu Arçelik Servisi hizmetimiz de sunulmaktadır. Firmamız herhangi bir üreticinin yetkili servisi değildir; garantisi sona ermiş veya kullanıcı talebiyle özel servis hizmeti istenen Silverline marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon için yerinde arıza tespiti, periyodik bakım, montaj, demontaj ve onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servis sürecimiz telefon ile iletişime geçmenizle başlar; 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturduğunuzda adresinize yönlendirilen teknisyenimiz cihazınızdaki arızayı yerinde analiz eder, gerekli müdahaleyi ve varsa yedek parça ihtiyacını sizin onayınızla netleştirir. Onay alınmadan kapsam dışı işlem yapılmaz; fiyatlandırma şeffaf biçimde paylaşılır ve işlem sonrası yapılan işçilik firmamız tarafından garanti altına alınır. Palu/Elazığ bölgesinde ulaşım planlaması yapılarak aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; acil arıza bildirimlerinde öncelikli randevu oluşturulur. Beyaz eşya arızalarında su kaçağı, çalışmama, aşırı ses, koku, soğutma veya ısıtma performans düşüklüğü, ekran veya panel kaynaklı görüntü sorunları, su almama, sıkmama, program yarıda kalma gibi şikâyetler sık karşılaşılan problemler arasındadır. Kombi servislerinde ateşleme hatası, petek ısınmama, basınç düşmesi, sıcak su gelmemesi; klima servislerinde soğutmama, gaz kaçağı şüphesi, koku, su damlatma ve uzaktan kumanda arızaları; buzdolabı servislerinde kompresör, termostat, fan ve gaz dolumu gerektiren durumlar deneyimli ekibimiz tarafından kontrol edilir. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Samsung, LG, Profilo, Altus, Ariston, Vaillant, Demirdöküm, Daikin, Mitsubishi ve onlarca farklı markada model bazlı müdahale yapılmaktadır. Silverline cihazlarında model uyumlu yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; cihazınızın seri numarası ve arıza kodu teknisyen tarafından kayıt altına alınır. Periyodik bakım hizmetleri cihaz ömrünü uzatır; kombi ve klima bakımlarında filtre temizliği, basınç kontrolü, gaz seviyesi ölçümü, petek temizliği ve genel güvenlik testleri uygulanır. Çamaşır ve bulaşık makinelerinde pompa, motor, rezistans, kapak kilidi, su giriş valfi ve elektronik kart arızaları; televizyonlarda panel, güç kartı, LED aydınlatma ve görüntü kartı kaynaklı sorunlar yerinde veya servis merkezine alınarak çözüme kavuşturulabilir. Palu Silverline Servisi hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz haftanın her günü 09:00 ile 20:00 saatleri arasında arayabilir; mesai dışı acil taleplerde çağrı merkezimiz kayıt alarak ilk uygun randevu saatini bildirir. Palu ve Elazığ genelinde hizmet veren mobil servis ağımız sayesinde cihazınızı taşımadan kapınızda çözüm üretmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz, temiz ve düzenli çalışma prensibiyle adresinizde gerekli kontrolleri tamamlar; işlem bitiminde cihazın çalışır durumda teslim edilmesini sağlar. Ev, iş yeri, apartman, site, ofis ve ticari alanlarda verilen servis hizmetinde hijyen kurallarına uyulur; cihaz çevresi koruma altına alınarak müdahale gerçekleştirilir. Elektrik tesisatı, su bağlantısı, gaz hattı ve drenaj kontrolleri arıza kaynağını doğru tespit etmek için servis sürecinin ayrılmaz parçasıdır; gerekli durumlarda kullanıcıya bakım önerileri ve cihaz kullanım tavsiyeleri sözlü olarak aktarılır. Yedek parça değişimlerinde cihazınıza uygun parça kullanımı esastır; parça değişimi sonrası test çalıştırması yapılarak arızanın giderildiği teyit edilir ve cihazınız güvenli şekilde kullanıma bırakılır. Servis talebi oluşturmak, fiyat bilgisi almak veya randevu planlamak için 0 850 307 34 38 numaralı Palu Silverline Servisi hattını aramanız yeterlidir; Palu/Elazığ bölgesinde hızlı, güvenilir ve garantili özel servis desteği için profesyonel ekibimiz hizmetinizdedir. İlgili servis sayfaları: Palu Klima Servisi, Palu Kombi Servisi, Palu Televizyon Servisi.

Palu Silverline Servisi — Sık Sorulan Sorular

Palu Silverline Servisi telefon numarası nedir?

Palu Silverline Servisi telefon numarası 0 850 307 34 38 olup haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Palu Silverline Servisi yetkili servis mi?

Palu Silverline Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak garantisi bitmiş cihazlara yerinde teknik destek verir.

Palu Silverline Servisi ne kadar sürede adresime gelir?

Palu Silverline Servisi ortalama 60 dakika içinde adresinize ulaşmayı hedefler; Palu/Elazığ bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması yapılır.

Palu Silverline Servisi hangi arızalara bakıyor?

Palu Silverline Servisi Palu/Elazığ bölgesinde Silverline buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon arızalarına uzman teknisyen kadrosu ile müdahale eder; yedek parça ve garantili işçilik sunulur.

Palu Silverline Servisi çalışma saatleri nedir?

Palu Silverline Servisi 09:00–20:00 saatleri arasında hizmet verir; mesai dışı acil talepler kayıt altına alınarak ilk uygun saatte randevu verilir.

Palu Silverline Servisi hangi cihazlara bakıyor?

Palu Silverline Servisi Silverline marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon cihazlarına yerinde müdahale eder.

Palu Silverline Servisi yedek parça temin ediyor mu?

Palu Silverline Servisi modelinize uygun yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; parça değişimi öncesi onayınız alınır.

Palu Silverline Servisi garanti kapsamındaki cihazlara bakıyor mu?

Palu Silverline Servisi garantisi devam eden cihazlarda üretici yetkili servis yönlendirmesi önerir; garantisi bitmiş Silverline cihazlara özel servis hizmeti verir.

Palu Silverline Servisi için aynı gün yerinde servis randevusu almak üzere hemen arayın.

0 850 307 34 38 — Hemen Ara

Palu Silverline Servisi kapsamında Palu bölgesinde Silverline cihazlarınız için özel servis.

Palu Silverline Servisi kapsamında Palu bölgesinde Silverline marka cihazlarınız için özel servis hizmeti sunuyoruz. Buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, kombi, klima ve televizyon gibi Silverline ürünlerinde arıza tespiti, bakım ve onarım işlemleri yerinde gerçekleştirilir. Silverline cihazınızda çalışmama, ses, koku, su kaçağı, soğutma veya ısıtma zayıflığı, ekran hatası, program yarıda kalma ve benzeri arızalarda Palu Silverline Servisi ekibimiz modelinize uygun müdahale planı oluşturur. Onayınız olmadan parça değişimi veya ek ücret uygulanmaz; servis öncesi bilgilendirme yapılır. Palu genelinde aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; modelinize uygun yedek parça temini mümkün olduğunca hızlı sağlanır ve yapılan işçilik garanti altına alınır. Silverline cihazınızın seri numarası, arıza kodu ve yapılan işlem servis kayıtlarına işlenir. Palu Silverline Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti verir; yetkili servis değildir ve garantisi devam eden cihazlarda üretici servis yönlendirmesi önerilir. Garanti kapsamı dışındaki Silverline cihazlarda yerinde hızlı çözüm için 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturabilirsiniz. Palu bölgesindeki konut, site, apartman ve iş yerlerine yönlendirilen teknisyenlerimiz hijyen kurallarına uygun çalışır; cihaz test edilerek arızanın giderildiği kontrol edilir ve kullanıma hazır şekilde teslim edilir. Servis sonrası performans kontrolü yapılır; Palu Silverline Servisi hattından fiyat bilgisi alabilir ve haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında randevu oluşturabilirsiniz. Silverline cihazlarında elektronik kart, motor, kompresör, pompa, rezistans, sensör ve mekanik parça arızalarına model bazlı müdahale edilir; servis formuna arıza kodu ve yapılan işlem detaylı şekilde yazılır. Palu bölgesinde acil arıza kayıtları önceliklendirilir; Palu Silverline Servisi kapsamında hızlı ulaşım, şeffaf fiyatlandırma ve garantili işçilik ile güvenilir özel servis desteği sunulmaya devam edilir.

Palu Silverline Servisi — Servis Aşamaları

Arıza bildiriminden teslime kadar süreç
01Arama ve Kayıt

Palu Silverline Servisi hattını (0 850 307 34 38) arayarak arıza ve adres bilgilerinizi paylaşın; çağrı merkezimiz kaydınızı açar.

02Randevu Planlama

Palu bölgesinde adresinize uygun gün ve saat için randevu oluşturulur; acil arıza bildirimleri önceliklendirilir.

03Yerinde Arıza Tespiti

Teknisyenimiz adresinize gelerek cihazı yerinde inceler, arıza kaynağını belirler ve müdahale planını sizinle paylaşır.

04Onay ve Fiyat Bilgisi

Onayınız olmadan işlem yapılmaz; yedek parça ve işçilik ücreti şeffaf biçimde bildirilir, ek ücret uygulanmaz.

05Onarım ve Test

Onay verdiğiniz kapsamda onarım tamamlanır; cihaz çalıştırılarak arızanın giderildiği kontrol edilir.

06Teslim ve Garanti

Cihazınız kullanıma hazır şekilde teslim edilir; yapılan işçilik Palu Silverline Servisi kapsamında garanti altına alınır.

Palu Silverline Servisi — Müşteri Yorumları

Palu, Elazığ — müşteri geri bildirimleri
Ali R.Palu
★★★★★

Cihazım çalışmıyordu; yerinde arıza tespiti yapıldı, parça değişimi onayımla gerçekleşti. Palu için güvenilir özel servis.

Burak C.Palu
★★★★★

Palu bölgesinde çamaşır makinesi arızasında aynı gün destek aldım. Teknisyen bilgiliydi, işlem sonrası test yapıldı.

Fatma S.Palu
★★★★★

Palu bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Palu
★★★★★

Palu Silverline Servisi üzerinden iletişime geçtim; Palu adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Hasan Y.Palu
★★★★★

Palu Silverline Servisi ekibi Palu adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Zeynep A.Palu
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; Palu bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Mehmet K.Palu
★★★★★

Palu bölgesinde Silverline cihazı arızası için aradım; aynı gün teknisyen geldi, fiyat önceden söylendi, işçilik garantili yapıldı.

Emre D.Palu
★★★★★

Palu için Silverline cihazı servisi ararken ulaştım. Telefonda net bilgi, yerinde hızlı çözüm; tavsiye ederim.

Ali R.Palu
★★★★★

Cihazım çalışmıyordu; yerinde arıza tespiti yapıldı, parça değişimi onayımla gerçekleşti. Palu için güvenilir özel servis.

Burak C.Palu
★★★★★

Palu bölgesinde çamaşır makinesi arızasında aynı gün destek aldım. Teknisyen bilgiliydi, işlem sonrası test yapıldı.

Fatma S.Palu
★★★★★

Palu bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Palu
★★★★★

Palu Silverline Servisi üzerinden iletişime geçtim; Palu adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Hasan Y.Palu
★★★★★

Palu Silverline Servisi ekibi Palu adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Zeynep A.Palu
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; Palu bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Mehmet K.Palu
★★★★★

Palu bölgesinde Silverline cihazı arızası için aradım; aynı gün teknisyen geldi, fiyat önceden söylendi, işçilik garantili yapıldı.

Emre D.Palu
★★★★★

Palu için Silverline cihazı servisi ararken ulaştım. Telefonda net bilgi, yerinde hızlı çözüm; tavsiye ederim.

Palu Teknik Servis Hizmetleri

Yerinde arıza, bakım ve onarım

Palu Diğer Servisler

Markadan bağımsız özel servis — yetkili servis değildir

Palu Silverline Servisi — Hizmet Verilen Mahalleler

Palu mahallelerinde Silverline cihaz servisi

Palu ilçesinde listelenen mahallelerde Silverline marka cihazlara markadan bağımsız özel servis hizmeti verilmektedir. Randevu ve fiyat bilgisi için 0 850 307 34 38 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Aşağı Mah. Cumhuriyet Mah. Esentepe Mah. Girne Mah. Güney Mah. Kalekent Mah. Karşıbahçeler Mah. Karşıyaka Mah. Kültür Mah. Numune Mah. Yenimahalle Mah. Yukarı Palu Mah. Çarşı Mah. İstasyon Mah.

Palu — 14 mahallede yerinde özel servis

Servis talebi ve randevu için hemen arayın

0 850 307 34 38
Özel Servis hattı0 850 307 34 38Hemen Ara